KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografier 12009058
nr 1200 9058
Fotografier
3 st, Sven Hörnell, Signerade, Lapporten & Tornesträsk, Kebenekaise & Rapadeltat, Motivet. 30x40 cm, 46x31 cm, 47x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 augusti 2018
kl 19:25:53
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr